رفتن به نوشته‌ها

وداع ادن هازارد؛ بوسه خداحافظی روی جام (عکس)

چلسی امشب موفق شد در باکو با برتری مقتدرانه برابر آرسنال و با کسب پیروزی 1-4 برابر رقیب همشهری، فاتح لیگ اروپا شود و ادن هازارد با به ثمر رساندن دو گل نقش مهمی در این پیروزی شیرین ایفا کرد.

ستاره بلژیکی چلسی در اواسط نیمه دوم ابتدا موفق شد ضربه پنالتی خود را به همان سبک همیشگی، با دورخیز کم، دقیق و زمینی تبدیل به گل کند و دقایقی بعد ادن هازارد روی پاس تماشایی اولیویه ژیرو با یک ضربه دقیق زمینی در مقابل دروازه دبل کرد تا درخشش فوق العاده در احتمالا آخرین بازی خود با لباس چلسی داشته باشد.

حتی فلورنتینو پرز نیز دیروز تمایل رئال مادرید به خرید ادن هازارد در تابستان پیش رو را تایید کرد و با توجه به باقی ماندن تنها یک سال از قرارداد او با چلسی و عدم تمایل به تمدید قرارداد، به نظر می رسد انتقال او به برنابئو قطعی باشد.

ادن هازارد در موفقیت های سال های اخیر چلسی در لیگ برتر و لیگ اروپا نقشی اساسی ایفا کرد و گرچه در قهرمانی سال 2013 چلسی در لیگ اروپا به دلیل مصدومیت غایب بود، اما امشب با نمایش درخشان خود در تاریخ این باشگاه جاودانه شد.

خود هازارد نیز بعد از فینال اذعان داشت زمان جدایی فرا رسیده و به نظر می رسد اگر اتقاق خاصی رخ ندهد، به زودی مراسم معارفه او در استادیوم سانتیاگو برنابئو و با لباس سفید رئال مادرید انجام خواهد شد و امشب دوران 7 ساله و درخشان هازارد در چلسی با فتح یک جام معتبر به اتمام رسید.

منبع : ورزش3