رفتن به نوشته‌ها

منچستریونایتد و تایید جدایی 15 بازیکن از این باشگاه

به گزارش “ورزش سه”، به نقل از سان، اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد کار دشواری برای بازگرداندن شیاطین سرخ به دوران اوج پیش رو دارد. سرمربی نروژی کار خود را با یک پاکسازی درون تیمی شروع کرده است و قصد دارد فصل بعد، تیمی با انگیزه تر را روانه میادین کند.

امروز منچستریونایتد تایید کرد که 15 بازیکن از این باشگاه جدا خواهند شد از جمله آندر هررا و آنتونیو والنسیا، دو ستاره تیم اول باشگاه که سال ها بود پیراهن یونایتد را بر تن داشتند.

 

 

هررا از سال 2014 برای یونایتد بازی می کرد و با این تیم فاتح جام اتحادیه، جام حذفی و لیگ اروپا شد. او پس از رد پیشنهاد تمدید و به عنوان بازیکن آزاد راهی پی اس جی خواهد شد. آنتونیو والنسیا که بازوبند کاپیتانی را بر بازو می بست نیز پس از 338 بازی و ثبت 25 گل از یونایتد جدا می شود.

 

ویلسون، مهاجم یونایتد نیز که سال 2014 در اولین بازی خود برابر هال سیتی دبل کرده بود، پس از چند سال حضور قرضی در تیم هایی چون برایتون، شفیلد یونایتد و آبردین، از یونایتد جدا خواهد شد. در میان جدا شده ها نام متی ویلاک نیز دیده می شود. دیگر جدا شده های یونایتد، بازیکنان جوان و غیرمعروف باشگاه هستند که به صورت قرضی برای تیم های دیگر بازی می کردند.

لازم به ذکر است که یونایتد روز گذشته رسما خبر از جذب دنیل جیمز از سوانسی با رقم 15 میلیون پوند داد.

منبع : ورزش3