رفتن به نوشته‌ها

فروش بالاتر گوشی‌های هوشمند سری گلکسی S10 نسبت به گلکسی S9

گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس ۱۰ توانستند در سه‌ماهه‌ی اول عرضه، آمار فروش بالاتری نسبت به خانواده‌ی گلکسی اس ۹ برای خود رقم بزنند.

فروش بالاتر گوشی‌های هوشمند سری گلکسی S10 نسبت به گلکسی S9

اول اسفندماه، سامسونگ ۱۰ سالگی گوشی‌های هوشمند سامسونگ سری گلکسی اس ۱۰ را با معرفی گلکسی اس ۱۰، اس ۱۰ پلاس و S10e جشن گرفت. از زمان عرضه‌ی دستگاه‌های جدید کره‌ای‌ها و پایان ماه مه ۲۰۱۹ (۱۰ خردادماه)‌ تاکنون، گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس ۱۰ آمار فروش بالاتری نسبت به گلکسی اس ۹ به ثبت رسانده‌اند.

براساس گزارش خبرگزاری‌های کره‌ای‌ و با اشاره به آمارهای ارائه‌شده از سوی مؤسسه‌ی تحقیقاتی کانترپوینت، در بازه‌ی زمانی سه‌ماهه، سامسونگ موفق به فروش ۱۶ میلیون دستگاه گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰، گلکسی اس ۱۰ پلاس و گلکسی S10e شده است.

آمارها حاکی از افزایش ۱۲ درصدی آمار فروش دستگاه‌های خانواده‌ی گلکسی اس ۱۰ در مقایسه با آمار فروش گوشی‌های هوشمند خانواده‌ی گلکسی اس ۹ در همین بازه‌ی زمانی است. داده‌های آماری نشان می‌دهد گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ پلاس، محبوب‌ترین گوشی هوشمند از بین سه دستگاه معرفی‌شده‌ی کره‌ای‌ها است.

حدود ۴۲درصد آمار فروش دستگاه‌های جدید کره‌ای‌ها به گلکسی اس ۱۰ پلاس مربوط می‌شود. این بدان معنی است که در بازه‌ی زمانی سه‌ماهه‌، تقریبا ۶.۷ میلیون دستگاه گلکسی اس ۱۰ پلاس خریداری شده است. بعد از گلکسی اس ۱۰ پلاس، گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ بیشترین آمار فروش را برای خود رقم زده و به دومین گوشی محبوب در بین سه دستگاه تبدیل شده است. ۳۲ درصد آمار فروش معادل ۵.۱ میلیون دستگاه، به گلکسی اس ۱۰ مربوط می‌شود. درنهایت، گلکسی S10e نیز با قیمت پایین‌تر، تقریبا ۲۲ درصد آمار فروش سامسونگ را که رقمی درحدود ۳.۵ میلیون دستگاه می‌شود، به خود اختصاص داده است.

در بررسی انجام‌شده، آمار فروش نسخه‌ی 5G‌ گلکسی اس ۱۰ مورد بررسی قرار نگرفته است. اول اسفندماه، نسخه 5G گلکسی اس ۱۰ با نمایشگری ۶.۷ اینچی و باتری حجیم معرفی شد اما دیرتر از سه گوشی هوشمند دیگر سامسونگ به بازار عرضه شد. گزارش‌های مربوط‌به هفته‌ی گذشته حاکی از آن است که فروش نسخه‌ی 5G گلکسی اس ۱۰ در کشورهایی مانند کره جنوبی آمار خوبی را برای خود رقم زده است. هفته‌ی گذشته گفته شد که نسخه‌ 5G گلکسی اس ۱۰، در عرض ۸۰ روز به رکورد یک میلیون فروش دست یافته است.

مؤسسه‌ی تحقیقاتی کانترپوینت معتقد است موفقیت کره‌ای‌ها در فروش گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس ۱۰ باعث شده سهم فروش سامسونگ در بخش گوشی‌های بالارده در بازار جهانی افزایش پیدا کند. سهم بازار فروش گوشی‌های هوشمند پریمیوم سامسونگ در فصل اول ۲۰۱۸ میلادی ۲۳ درصد بود که با فروش خوب خانواده‌ی گلکسی اس ۱۰، سهم بازار گوشی‌های بالارده‌ی کره‌ای‌ها در فصل اول ۲۰۱۹ به ۲۵ درصد افزایش یافته است.

گزارش اخیر کانالیس حاکی از آن است که با افت فروش کلی گوشی‌های هوشمند، هر سه گوشی هوشمند پرچم‌دار کره‌ای‌ها در بازار ایالات متحده نیز فروش خوبی را برای خود رقم زده‌اند.

البته جای تعجب ندارد که گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس ۱۰ توانسته‌اند در سه‌ماهه‌ی اول فروش خود، رقم فروش بالاتری را نسبت به گوشی‌های هوشمند گلکسی اس ۹ برای خود رقم بزنند. یک هفته پس از معرفی و عرضه‌ی پرچم‌دار جدید سامسونگ، شاهد بودیم که این دستگاه فروش بهتری نسبت به گوشی مدل قبلی خود در بازار ایالات متحده داشت. البته اضافه‌شدن نسخه‌ی گلکسی S10e به این سری محصولات سامسونگ را نیز نباید در این موفقیت نادیده گرفت.

قیمت به‌روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع گوشی سامسونگ نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع گوشی‌های سری S، J، M و A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات همگی در بخش محصولات در دسترس شما خواهد بود.

 

منبع : زومیت