رفتن به نوشته‌ها

گوشی فوق مقاوم کت S32 در نمایشگاه CES 2020 معرفی شد

کت S32 گوشی هوشمند فوق‌مقاومی است که ازجمله مشخصات آن نمایشگر ۵/۵ اینچی و سه گیگابایت حافظه‌ی رم است و به‌لطف داشتن گواهینامه‌ی IP68 دربرابر نفوذ آب و گردوغبار مقاومت است.

گوشی فوق مقاوم کت S32 در نمایشگاه CES 2020 معرفی شد

کت اس ۳۲ (Cat S32) جدیدترین گوشی ساخته‌ش شرکت گوشی‌ساز بریتانیایی Bullitt است که در دسته‌ی گوشی‌های فوق‌مقاوم (Rugged) جای می‌گیرد و به‌تازگی در نمایشگاه CES 2020 معرفی شده است. گوشی فوق‌مقاوم جدید کت به‌لطف داشتن بدنه‌ای ضخیم، مقاومت بسیار زیادی دربرابر عناصر خارجی دارد. این گوشی هوشمند بدون نیاز به قاب محافظ می‌تواند از سقوط از ارتفاعاتِ زیاد جان سالم به‌در ببرد. از زمان معرفی آخرین گوشی کت مدت نسبتا زیادی می‌گذرد و این شرکت نمایشگاه CES را بهترین فرصت برای رونمایی محصول جدیدش به‌شمار آورده است. کت S32 به‌گونه‌ای طراحی شده است که بتواند جواب‌گوی نیازهای افرادی باشد که به ماجراجویی در فضای باز علاقه‌مند هستند. درضمن، تلفن‌همراه مذکور مخصوص آن دسته از افرادی است که در محیط‌های پرخطر کار می‌کنند و احتمال دارد گوشی‌ آن‌ها دچار شکستی شود.

گوشی جدید کت به‌لطف بهره‌مندی از گواهینامه‌ی IP68 دربرابر نفوذ آب و گردوغبار مقاوم است. بهره‌مندی از استاندارد مذکور به این معنی است که کت S32 می‌تواند ۳۵ دقیقه در عمق ۱/۵ متری آب دوام بیاورد. گوشی جدید کت گواهینامه‌ی ویژه‌ی ارتش آمریکا موسوم به MIL-SPEC-810G برای مقاومت دربرابر سقوط از ارتفاع را نیز گرفته است. سازنده‌ی S32 می‌گوید این گوشی هوشمند از فاصله‌ی ۱/۸ متری روی فولاد انداخته شده و مشکلی برای آن پیش نیامده است؛ بنابراین، به‌طور‌کلی با محصولی بسیار مقاوم مواجه هستیم که احتمال شکستن آن بسیار کم است. گوشی اشاره‌شده افزون‌بر آنچه گفته شد، دربرابر لرزه‌های شدید و دمای بسیار زیاد مقاوم است.

نمایشگر ۵/۵ اینچی HD پلاس به‌کاررفته در کت S32 به‌گونه‌ای طراحی شده است که در محیط‌های خارجی خوانا و کاربردی باشد و کاربر می‌تواند ازطریق دست‌کش یا حتی دست خیس نمایشگر دستگاه را لمس و با آن کار کند. روی نمایشگر دستگاه شاهد شیشه‌ای محافظ با نام Dragontrail Pro هستیم که شرکت Asahi آن را ساخته است. ناگفته نماند گوگل در تولید گوشی‌های پیکسل 3a و پیکسل 3a ایکس‌ال از این شیشه‌ی محافظ بهره گرفته است. بدنه‌ی بسیار مقاوم دستگاه که از جنس لاستیک سخت ساخته شده، در دست‌گرفتن گوشی را به‌ کاری ساده‌تر تبدیل می‌کند. افزون‌براین، گوشی کت S32 از دکمه‌هایی فیزیکی و مقاوم بهره می‌ببرد تا کار با آن حتی ساده‌تر از قبل شود. یکی از کلیدهای موجود در این دستگاه، کلیدی قابل‌برنامه‌ریزی است که می‌توان با فشردن آن به تماس برقرار کرد. درضمن، کاربر می‌تواند کلید یادشده را به‌گونه‌ای طراحی کند که با فشاردادن آن، اپلیکیشنی خاص بازشود.

 

منبع : زومیت